salon kosmetyczny

HIFU - Bezinwazyjny lifting twarzy za pomocą fal ultradźwiękowych

Medika HIFU to urządzenie najnowszej technologii, której głównym zadaniem jest przeciwdziałanie siłą grawitacji. Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to obecnie jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała.

Wyjątkowość zabiegu HIFU polega na nienaruszeniu wierzchnich warstw skóry, a działaniu w jej głębszych partiach (dociera do tzw. warstwy SMAS). W zależności od wybranego kartridża energia, może zostać zdeponowana na różnych głębokościach.

Tam gdzie spotykają się fale ultradżwiękowe,a co za tym idzie dochodzi do miejscowego zdeponowania energii,powstają tzw.punkty koagulacji termalnej(wywołane nagłym skokiem temperatury do60-70’C). Inicjują one natychmiastową,naturalną odpowiedź organizmu-głównie produkcję nowego kolagenu,poprzez pobudzenie fibroblastów.Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez około 90 dni po wykonaniuzabiegu-tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu.

Efekt utrzymuje się od jednego roku w górę-w zależności od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry.

SCHEMAT DZIAŁANIA URZĄDZENIA

-energia ulokowana na głębokości 1,5mm pozwala na przebudowę struktur kolagenowych.Przywrócenie jędrności i gęstości skóry.

-energia ulokowana na głębokości 3mm stymuluje skórę właściwą,do jej głębokiej przebudowy.Przywrócenie jędrności i gęstości skóry.

-energia ulokowane na głębokości 4,5mm skutkuje obkurczeniem warstwy SMAS Lifting skóry.

 

  • efekt liftingu, napięcia i zagęszczenia skóry

  • głębokie warstwy skóry są ogrzewane do temp. 60-70° C, co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu

  • w większości wypadków wystarczy jeden zabieg

  • efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 18 miesięcy
61-131 Poznań, ul. Katowicka 11/u25
tel. 61 223 56 72

płatności kartą U nas zapłacisz KARTĄClose Menu